Získejte část peněz ze svých nákupů zpět

Rádi brouzdáte po e-shopech a nakupujete? Udělá vám radost, když koupíte cokoliv za bezkonkurenční cenu, ať už to v danou chvíli potřebujte nebo ne? Sháníte skříň, nový kabát nebo potřeby pro vaše miminko nebo domácího mazlíčka? Je jedno, co sháníte, na Tipli.cz seženete vše od známých i méně známých prodejců a dodavatelů. Všechny obchody přehledně na jednom místě usnadní a urychlí vaše nakupování, které pro vás bude ještě větší zábavou. Ovšem to stále není vše, co můžete získat nakupování přes cashback portál Tipli.

Odměny za nákup

Když si otevřete obchod či provozovnu, kde budete nabízet nějaké služby a někdo z vašich zákazníků či známých vám přivede nového zákazníka, budete mu jistě vděční a možná mu příště poskytnete nějakou slevu. A právě nějak podobně funguje cashback portál.

Součástí Tipli je přes tisíc obchodů, které nabízí rozmanitý druh zboží a služeb a denně další obchody přibývají. Tipli je pouze rozcestníkem, který vás přesměruje do obchodu, kde mají v nabídce vámi vybraný produkt a další nákup probíhá, jak jste zvyklí, včetně platby převodem na účet.

Po zaplacení vašeho zboží či služby a jeho dodání obchod odmění Tipli za přivedeného zákazníka, který se s vámi o svou odměnu rozdělí. Částka se liší v závislosti na vámi vybraném obchodě a u každého obchodu je uvedena v procentech, takže si odměnu samo snadno spočítáte. Odměna Tipli zasílá již od jedné koruny a přistane na vašem účtu, ze kterého jste platili za produkt.

Nenechte si ujít slevy

Kromě vrácené části peněz zaplacených za nákup využijte slevy na obuv, oblečení, nábytek, potřeby pro rodiče a miminka, elektroniku, telefony, potřeby pro zvířata a mnoho dalšího. Vše je rozděleno jednotlivých kategorií podle produktu, který sháníte nebo obchodů, které jsou vaše oblíbené.