Potřebujete připravit zázemí pro hromadnou akci? Obraťte se na ALFA CONTAINER

Plánujete hudební festival, kulturní nebo sportovní akci a potřebujete vytvořit vhodné zázemí? Pak se obraťte na společnost ALFA CONTAINER. Nabízí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu obytné kontejner, oplocení i mobilní toalety. Její prioritou je široká nabídka služeb a krátký čas na kompletní zpracování nabídky. Samozřejmostí je konzultace, doprava, montáž a demontáž a problémem není ani vnitřní zařízení kontejnerů. Pro jejich výrobu jsou využívány pouze materiály, které splňují ty nejpřísnější normy a mají certifikaci.

Kontejnery

Jednotlivé kusy jsou připravené k okamžitému použití. Naleznete v nich elektroinstalaci, topení, které zajišťuje elektrický přímotop, osvětlení i zásuvky a vypínače. Pronájem kontejnerů tak může sloužit jako obytné zařízení nebo sanitární jednotka. Jednotlivé kousky lze velmi snadno propojit a díky tomu mohou vytvořit potřebné zázemí. Vzniknou tak modulové sestavy a objekty. Problémem není ani doplnění kontejnerů o schodiště, podesty, klimatizaci či potřebný nábytek.

Oplocení

Oplocení tvoří nedílnou součást každé hromadné akce. Umožní vymezit prostor, který bude přístupný pouze osobám, které chcete do objektu areálu vpustit. Pronájem oplocení je tak ideální volbou. Umožní zamezit nežádoucímu vniknutí, ochrání majetek, vymezí potřebný prostor a usměrní pohybující se osoby. Oplocení tvoří jednoduchý systém panelů, příslušenství a branky a jeho instalace je velmi snadná a rychlá. Lze jej umístit téměř kamkoli. Zapůjčit si můžete i varianty, které jsou nízké a slouží pro tvorbu uliček. Můžete si také nechat zhotovit návrh celého objektu. Společnost zajistí i dopravu a montáž a po skončení akce i demontáž.

Mobilní toalety

Na každé akci je potřeba zajistit i sociální zázemí. To umožní pronájem mobilních toalet. Toto řešení je velmi rychlé a praktické. Starat se nemusíte ani o pravidelný servis, údržbu nebo desinfekci.