Nové nářadí – jaké kousky můžete pořídit do své výbavy?

Jste nadšení řemeslníci, kteří rádi doma něco opravují nebo vyrábí? Snažíte se drobnými opravami přivydělat pár korun ke své stávající práci? Nebo je to naopak vaše denní obživa? Ať už pracujete jako hodinový manžel nebo specializovaný řemeslník, nářadí je základem. A ideálně to, které je kvalitní a vždy připravené stát vám po boku. S jeho pomocí vám běžné pracovní úkony budou trvat jen zlomek času, vše bude rychlejší, jednodušší a hlavně bezpečnější. Budete-li pořizovat nové kousky do vaší sbírky, je pak důležité vsázet na kvalitní a profesionální nářadí, které s vámi bude dlouho a nezradí vás.

Kvalita, bez které to nejde

Přemýšlíte nad tím, že vaši sbírku by mohla obohatit nová vrtačka? Taková, která už nabízí práci na skutečně profesionální úrovni? Mohou to být například bezuhlíkové akumulátorové vrtačky Stanley Fatmax, které přinášejí spoustu inovací. Bezuhlíkový motor, oddělení ovládání nastavení funkce šroubování a vrtání pomáhá uspořit čas. Dále můžete využít zobrazení stavu nabití akumulátoru, praktický háček, kterým zajistíte zavěšení za opasek a budete mít nářadí vždy po ruce. K tomu také pracovní LED svítilna, která usnadní vrtání, lépe na vše vidíte. Řemeslníci, ať už domácí nebo profesionální, jistě ocení vysoký kroutivý moment a velký rozsah otáček. Celkově je stroj pevný a velký, ale i tak si zachovává svou nízkou hmotnost, praktičnost a kompaktnost.

Hodit se vám může také akumulátorový stavební vysavač, který je vodný jak pro suché tak pro mokré sání. Použijete jej na stavbě nebo v dílně a díky flexibilní hadici je také velmi praktický. Disponuje odnímatelným filtrem z netkané textilie a má dlouhou životnost. Za pomoci štěrbinové hubice se dostanete také do těžko přístupných prostor. Protiskluzová úprava je nanejvýš praktickým pomocníkem. Z široké nabídky si můžete pořídit také další potřebné nářadí.