Půjčka či konsolidace bez registru a dokázaných příjmů? Opravdu to jde!

Dostat se do finančních komplikací není v dnešní době ničím obtížným. Zcela naopak se mnohdy stane i bez přičinění vlastní osoby to, že někdo padne do bezvýchodné situace v dluhové pasti. V tento moment se každým dnem, co se nic neřeší, neustále zhoršuje situace.

Především v případě, kdy je dlouhodobé řešení nesplácených hypoték nebo půjček bez zjevného řešení, hrozí velké nebezpečí toho, že se tyto nepříjemnosti dostanou až na úroveň exekučního či insolvenčního řízení. Jenže zároveň jsou i velice příjemné možnosti, jak můžete naopak zachránit situaci před tím nejhorším.

Získejte konsolidaci půjček bez rizika zástavy

V některých případech je konsolidace půjček řešená tak, že dochází k zástavě nemovitosti. to znamená, že za vás poskytovatel konsolidace zaplatí všechny půjčky, které jsou v dohodě a vystaví vám zcela novou půjčku, ve které můžete bez strachu z prodlení splácet vše v pořádku. Jenže často dochází k tomu, že i tuto půjčku potom nedokáží věřiteli zaplatit a ten tak přichází o spoustu peněz. Zástava nemovitosti je tak jakousi ochranou, ale zároveň i nepříjemností pro platícího. Existuje ale nebankovní konsolidace bez zástavy, která k tomuto ochrannému mechanismu nesáhne.

Řešte dluhy i se zápisem v registru

Celá řada společností bohužel přemýšlí tak, že v moment, kdy je klient zapsaný v registru dlužníků s vyřešeným či aktivním dluhem, tak je považovaný za cela nespolehlivého člověka. To není ale naštěstí přístup všech společností a existuje možnost konsolidace bez náhledu do registru. Díky tomu tak mohou v nouzi využít financování problémů i ti, kteří se dostali už někdy v minulosti do podobné situace.

Dostaňte se ke konsolidaci i bez dokázání příjmů

V některých případech se může stát, že ačkoliv jsou příjmy osoby menší a nemusela by tak tabulkově zvládnout konsolidaci, tak má i další neoficiální možnosti financování svých výdajů. V tomto případě je k dispozici konsolidace půjček bez doložení příjmu. Díky ní můžete jednoduše požádat o konsolidaci i v případě, kdy se například krátkodobě potýkáte s hledáním nového zaměstnání, nebo máte peníze na financování i z jiných zdrojů nežli jen ze stálého příjmu, který se jinak musí dokládat.