Hotel pro důležitou konferenci i oslavu šéfových narozenin

Stále hledáte ideální místo pro událost roku a termín se blíží doslova až mílovými kroky? Bylo by dobré už nějakou lokalitu zvolit a mít jistotu, že jste vybrali správně. Jedna velká starost bude potom vyřešena a můžete se následně věnovat dolaďování detailů, aby akce proběhla přesně podle představ. Chcete představit svůj nový firemní projekt nebo pořádat maturitní ples? Nabízí se určitě i módní přehlídka nebo podnikové školení, záleží jen na představách a potřebách klientů. V Praze jsou totiž velmi široké možnosti…

Snadná rezervace a možnost ubytování hostů

Všechno přehledně a na jednom místě. Hotel na Praze 7 myslí i na nocleh hostů, stejně jako jejich další potřeby – občerstvení a Wi-Fi je samozřejmostí, stejně jako například tlumočnická kabina. Místo samotné je poblíž vlakového nádraží, ale také pražského centra, tudíž je ze všech směrů výborně dostupné.

Čtyřhvězdičkový hotel mluví sám za sebe, pořádání konference až se čtyřmi stovkami hostů je pak jen věc konkrétní domluvy. Pronájem konferenčního sálu je připraven, ať už na celý den nebo půl dne, resp. odpoledne. Oslava narozenin i večírek, ples a další společenské akce, představení dlouhodobé koncepce vaší firmy a další události, které se musí připravit a vyladit již dlouho dopředu. Dva bary, šatna, taneční parket, hostům zkrátka nebude chybět komfort, na nějž jsou zvyklí!

K dispozici je také club a útulný salónek

Plánujete velkou událost nebo spíš něco trochu komornějšího? Pak je zde club a salónek, s kapacitou 100, respektive 25 hostů. Malé školení, jednání se zahraničními hosty, divadlo nebo oběd přímo na místě, stačí se jen domluvit – catering je plně k dispozici!