Zvládněte projektové řízení na jedničku, s tímto nástrojem to bude hračka

Řízení projektů zabere mnoha manažerům většinu času a ani přesto ho mnohdy nezvládají tak, jak by si představovali. Je potřeba vytvářet projekty, přiřazovat je zaměstnancům, sledovat v jakém jsou stavu a také plánovat další projekty. Do toho je třeba komunikovat s klienty, řešit finanční stránku firmy, řídit reklamní kampaně a mnoho dalšího. Pro některé se to zdá být nadlidská práce, na kterou je potřeba celý tým lidí. Zvládne ji však i jeden jediný člověk, ale jen za předpokladu, že používá AutoCRM, nejpokročilejší nástroj, který dokáže řídit celou firmu.

Projektové řízení budete mít dokonale pod kontrolou

Každá firma potřebuje pro projektové řízení – software a AutoCRM nabízí přehledné rozhraní a možnost dokonalého vedení projektů. Můžete zde vytvářet úkoly, přidělovat je zaměstnancům a sledovat, v jakém jsou stavu. Nápomocný je k tomu Ganntův diagram, který graficky znázorňuje jednotlivé projekty. Můžete u nich vidět jejich aktuální stav, návaznost jednotlivých projektů i činností, čas dokončení i zaměstnance, kteří na nich pracují. Kromě projektů odsud můžete řídit všechny zaměstnance, komunikovat s nimi, posílat jim další práci, sledovat jejich harmonogram, efektivitu i docházku. Náhle budete mít dokonalý přehled o všem. AutoCRM je vhodný pro firmy všeho druhu a to bez ohledu na jejich velikost nebo obor podnikání.

Tento systém vám bude sestaven na míru, aby obsahoval je ty funkce, které skutečně využijete. Může obsahovat třeba i fakturační systém, abyste mohli odsud vytvářet, posílat i evidovat faktury. Můžete zde mít také kompletní komunikaci se zákazníky, od emailové až po telefonickou. Můžete si u každého zákazníka zobrazit podrobné informace o něm a také zde můžete evidovat obchodní příležitosti. Také zde můžete spravovat reklamní kampaně a sledovat důležité informace o firmě v přehledných grafech, od návštěvnosti vašeho firemního webu až po obrat firmy a mnoho dalšího. Celý systém je velmi přehledný, má logicky uspořádané rozhraní a můžete v něm snadno pracovat vy i všichni vaši kolegové nebo zaměstnanci. Vyzkoušejte si ho zdarma třeba ještě dnes a to na AutoCRM.cz.