Profesionální regálové systémy pro dokonalou organizaci skladových zásob

Nezáleží na tom, zda má vaše společnost pouze drobný sklad pro pár kusů zboží, nebo používá celou skladovou halu, kde se neustále obměňují statisíce kusů. Vždy je třeba dávat pozor na jednu důležitou věc. A tou je přehlednost.

Pokud budete mít ve skladu nepořádek, nikdy se ničeho nedopočítáte. Nebudete vědět, co máte objednávat, co ne a skončíte v začarovaném kruhu, nebo se nevyhnete zbytečným výdajům. Tomu se chce samozřejmě každý vyhnout. Existuje možnost použití speciálních regálových systémů, jež umožňují snadno uspořádat a rozdělit malé sklady i velké skladovací haly.

Kvalitní policové regály jsou základ

Policové regály jsou základním vybavením každého skladu. Tedy pokud chcete přehledný a dobře využitý sklad. Jak už samotný název vypovídá, jedná se o specifické regály tvořené soustavou polic. Tou největší výhodou, kterou vám policové regály přinášejí, je jejich jednoduché sestavení a možnost individuálních úprav podle vašich představ. Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Proto najdete policový regál téměř v každé provozovně jak na skladě, tak i v samotných prodejnách či kancelářích. Na vás je pouze vybrat správný rozměr. Venkovní rozměry regálu bývají neměnné, proto byste měli mít k dispozici přesné zaměření prostor ještě předtím, než se rozhodnete policový regál koupit. Následně počet polic a výšku jejich umístění snadno upravíte díky mechanismu a děrování, které umožňují nepřeberné množství kombinací.

Skladové regálové systémy. Snadno a přehledně.

Potřebujete-li uspořádat mnohem rozsáhlejší skladové prostory nebo navýšit skladovací prostor a přehlednost aktuálního rozložení, jsou pro vás skvělým řešením a něco sofistikovanější regálové systémy. Ocelové regálové konstrukce mají oproti svým konkurentům tu výhodu, že jsou odolnější, pevnější a s tím je také spojená větší maximální nosnost. Proto jsou často využívány ve skladových prostorech, kde je zboží neustále v pohybu. Ukotvené regály je možné používat i ve spojení se standardní skladovou technikou a automatizací. Využijte i vy skladovací prostory naplno.