Plechová střešní krytina je moderním řešením pro moderní dům

Aby byla každá budova kvalitně chráněna, potřebuje mít kvalitní střechu. Možná pomyslíte na betonové nebo keramické tašky. Pokud se však začnete o krytiny zajímat hlouběji, zjistíte, že řešení je mnohem více a mezi nejmodernější a nejspolehlivější patří plechové střešní krytiny. Ne každý o nich slyšel, ale zajisté už jste je viděli. Možná jste jim však nevěnovali dostatek pozornosti, jelikož věrně kopírují vzhled ostatních krytin.

Seznamte se s plechovými krytinami COMAX®

Mezi nejzkušenější výrobce v tuzemsku patří STŘECHY COMAX®. Jeho krytiny disponují mnoha přednostmi. Jsou lehké, mají snadnou a rychlou montáž, dlouhou životnost a také se nabízí v široké škále provedení. Většina lidí má požadavek, aby měli střechu na celý život, u této střechy s tím můžete počítat a výrobce dává na své krytiny i nadstandardně dlouhou záruku 75 let. Krytiny jsou vyráběny velmi precizně a s ohledem na životní prostředí. Jsou 100% recyklovatelné a překvapí vás svou odolností. Hravě odolají UV záření, chemickým vlivům i korozi. Ani po letech neztratí svou krásu, jelikož si po celou dobu své životnosti zachovají svou barevnost. Výrobce nabízí jak velkoformátové, tak maloformátové krytiny.

Jaké krytiny si můžete vybírat?

Velkoformátové plechové krytiny pro šikmé střechy můžete vybírat z následujících modelů:
COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®. Z maloformátových se vám nabízí designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330. O kvalitě těchto krytin svědčí nejen spokojené recenze zákazníků, ale kvalita je doložená atesty a výrobní proces je osvědčen certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. K dispozici vám jsou jak krytiny, tak veškerý další sortiment, který je potřeba pro správné fungování střešního pláště. V případě zájmu se můžete na výrobce nezávazně obrátit a on vám nezávazně zpracuje kladečský plán zdarma. Pokud vám bude vyhovovat a budete chtít střechu realizovat, krytina vám bude dodána do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu. Přímo na stavbu vám ji doveze nákladní vůz výrobce vybavený hydraulickou rukou.

Zjistěte více informací a shlédněte ukázku realizací na webových stránkách strechycomax.cz.