Máte kladný vztah k pečivu? Pracujte v pekárně!

Je krásné cítit vůni čerstvého pečiva. Pečivo konzumuje většina lidí a možná, že ani vy si bez něj nedovedete svůj den představit. Pokud máte pečivo rádi a hledáte zaměstnání, můžete pracovat v pekárně. Nejedná se však o běžnou pekárnu, ve které je pečivo vyráběno stroji, ale o tradiční rodinnou pekárnu NÁŠ CHLÉB, která staví na více než 30 let dlouhé tradici. Pečivo je zde vyráběno ručně a z těch nejlepších surovin.

Vyberte si z nabízených pozic

Tato pekárna má své pobočky po celé České republice a jejich počet se neustále zvyšuje. Možná, že je i ve vaší blízkosti některá z poboček. Do svých řad hledá pekárna lidi na různé pozice. Pokud vás baví prodej, je pro vás určená práce prodavače. Budete v neustálém kontaktu s lidmi, kterým budete pečivo prodávat. Jestliže dokážete řídit tým lidí a zároveň chod prodejny, nabízí se vám pozice vedoucí prodejny. Možná vás láká pečivo přímo vyrábět. Jestliže chcete být u zrodu pečiva, nabízí se vám pozice pracovníka ve výrobě. Pečivo do jednotlivých prodejen samo neodcestuje, jsou proto potřeba také řidiči, kteří zajistí jeho rozvoz.

Je stále mnoho měst, kde žádné kvalitní pekárny nejsou nebo jich je málo. Máte možnost otevřít vlastní podnik pod zavedenou značkou. Otevřete si pobočku pekárny NÁŠ CHLÉB. Jako franchisant tak získáte podnikání pod zavedenou značkou, které je bez rizika. Všechny nabízené pozice jsou vhodné pro muže i pro ženy. Jste aktuálně bez práce nebo vás vaše současné zaměstnání nijak nenaplňuje? Možná, že je nejvyšší čas se realizovat v nové profesi. Zjistěte více informací přímo na webu pekárny https://prace.vasepekarna.cz/