Jste OSVČ nebo firma? Pronajměte si virtuální sídlo v Praze

Patříte-li mezi podnikatele, je potřeba, abyste měli sídlo podnikání. Nepotřebujete-li kancelář, můžete si pronajmout virtuální sídlo pro OSVČ a firmy v Praze.

Proč právě virtuální sídlo v Praze?

Pomůže vám minimalizovat náklady a maximalizovat zisk. Získáte pro svoji firmu prestižní pražskou adresu za nejnižší cenu. Vzhledem k tomu, že Praha je střediskem obchodu, firemní adresa v Praze dodá vaší společnosti prestiž a důvěryhodnost, zvýší vám šance na nové zakázky. Pronájem kancelářských prostor v Praze je dosti nákladným, virtuální sídlo je úsporným řešením. Nemusíte se starat o příchozí poštu. Tu zajistí místní recepce. Můžete se kdykoli kamkoli stěhovat, virtuální sídlo zůstává stále stejné. Virtuální sídlo v Praze máte zařízené během krátkého času a rychle se tak můžete představit svým potenciálním partnerům a klientům. Na webu firmy-sidla.cz si můžete pronajmout virtuální sídlo na Praze 1, 7 nebo 10. Společnost zde vlastní budovy, ve kterých virtuální sídlo firmy pronajímá.

Pronájem adresy trvalého pobytu

Nejen virtuální sídlo, ale zařídit si můžete také pronájem adresy trvalého pobytu. Adresu trvalého pobytu můžete mít pouze jednu. Může to být v místě zaměstnání nebo pobytu vaší rodiny. Trvalý pobytu však nemusí získat pouze občan ČR, ale i cizinec, který splnil podmínky k jeho získání. Místo trvalého pobytu vás opravňuje k parkování v dané lokalitě, nebo třeba můžete získat školku poblíž svého zaměstnání.

Měníte-li místo trvalého pobytu, je potřeba jej nahlásit na příslušných úřadech a všude tam, kde jej musíte uvádět. Také je potřeba novou trvalou adresu zanést do všech vašich osobních dokladů, nahlásit zaměstnavateli, bance, zdravotní pojišťovně a dalším úřadům, kde máte sjednané jakékoli smlouvy. Také mobilní operátor by měl být o změně trvalého bydliště informován.